E-poed

Mööbel ja sisustus

+372 5620 1228
Kallekorvide nime all valmivad laastust ja vineerist sisustuskorvid. Laastu-ja vineerkorvid valmistatakse käsitööna kõrgekvaliteedilisest kodumaisest kasepuidust. Korvide disainimisel on lähtutud Skandinaavia disaini omadustest, milleks on lihtsus, minimalism ja praktilisus.

56562785
Kunsti ja käsitöö müük komisjonipoe põhimõttel. Pakkuja annab oma toote müüki, tasudes kuus korra "renti". Kõik kasum jääb pakkujale.

4333803
Koosta just sinule sobiv köök internetis. Tarneaeg ainult 7 tööpäeva. Lai värvivalik ja tasuta transport.

58802800
Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele värskeid ning stiilseid mööblilahendusi. Oma tootevaliku kujundamisel oleme arvestanud ka kõige nõudlikumate klientide soovidega. Meie tihe koostöö Venemaa, Poola, Itaalia, Läti ja Leedu tootjatega tagab kõikidele pakutavatele toodetele taskukohase h

5170623
Sajandivanusest puidust käsitöömööbel nii modernsesse kui ka rustikaalsesse keskkonda inimestele, kes hoolivad loodusest ja soovivad sisustuse kaudu oma isikupära väljendada. EGG-puidust disainnõude bränd.

5087794
Meilt võib leida kogu sisustuse (vanamööbel, kodu kaunistus elemendid ja imelised tapeedid) maakoju, suvilasse , palkmajja ja eriti teretulnud julged mixxijad (uut- ja vanamööblit segades).

4475233
Keskkonnasõbraliku mööbli tootmisel kasutatakse ainult naturaalset puitu ja kõrgekvaliteedilisi viimistlusmaterjale.

Kas otsid enne ostu e-poe kohta infot?

Portaal www.ehitajad.ee müügis!

Müüa!

Portaal www.infoportaal.ee müügis!

Müüa!

Reklaam

E-poed kes ei täida seadusest tulenevaid nõudeid.

Tarbijakaitseamet