E-poed

Tähtpäevad

5620 1228
RAKKSAKK nime all valmivad unikaalsed nahast ja vineerist kotid, tehnikaseadmete ümbrised ja kaarditaskud. Toodete valmistamisel on oluliseks kriteeriumiks looduse jätkusuutlikkus ning seetõttu on kõik tooted plastikuvabad.

55657798
E-poest saab tellida torte ja kringleid, küpsiseid, detsembris ka piparkooke ja teisi jõulutooteid.

6024800
Selveri Köögi tootevalikus on lai valik salateid, valmistoite, magustoite ning kondiitri– ja pagaritooteid. Lisaks valmistatakse ettetellimisel ka peolauatooteid, laste pidulaudadele pakume lastemenüüd.

6273700
Pagaripoisid valmistavad lisaks sortimenditoodetele erikujulisi torte sünnipäevadeks ja teisteks tähtpäevadeks ning erinevaid kringleid.

53004900
E-poest on võimalik tellida erinevaid tooteid oma peolauale. Maksiköögi peolaua tootevalikus on hulgaliselt erinevaid suupisteid, seksereid, eelroogasid, salateid, võileivatorte, pearoogasid ning loomulikult võrratult maitsvad tordid ja koogid.

6140090
Kohvik komeet sai alguse imepisikesest unistusest teha Tallinnasse oma väike kohvik, milest nüüdseks on välja kasvanud üks suur kohvik.

6979200
Gala või suvepäevad? Ärilõuna või stiilipidu? Ball või piknik? Pulmapidu või tooteesitlus? Frens Catering valdab iga teemat ja oskab sisse tuua just Teie jaoks parima lähenemisviisi.

6288155
Telli linna parimad Cafe Mademoiselle kringlid, tordid, saiakesed, salatid ja muud suupisted mugavalt e-poest.

6315860
Tõeliselt maitsvad tordid ja kringlid on olnud populaarsed juba aastakümneid.

7315591
Teil on tulemas mõni üritus, olgu selleks siis sünnipäev, pulm, juubel, aiapidu, suvepäevad, koolitus või hoopis mõni muu firmaüritus. Meie kaudu leiate kindlasti sobiva lahenduse, et Teie jaoks oluline sündmus edukalt korraldatud saaks.

Kas otsid enne ostu e-poe kohta infot?

Portaal www.ehitajad.ee müügis!

Müüa!

Portaal www.infoportaal.ee müügis!

Müüa!

Reklaam

E-poed kes ei täida seadusest tulenevaid nõudeid.

Tarbijakaitseamet